Geometrie kol HOFMANN MEGAPLAN SSENCE 600HD 3D

Kód: 1308
365 783 Kč 302 300 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2022

Detailní informace

Kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

Paprsek s kamerami, který je poháněn elektromotorem, sleduje disky, které jsou připevněny na kolech vozidla, zatímco se zvedá nebo spouští na zdvihu. Tímto způsobem se provádějí měření na úrovni podlahy, které usnadňují například rolování vozidla, zatímco nastavení geometrických parametrů kol a náprav je možné provést ve vhodné pracovní výšce.

Protože zařízení Megaline SSENCE® měří ve skutečném 3D prostoru, není třeba dokonale vyrovnávat výtah nebo kanál. Systém měří pouze geometrii vozidla. Dále umožňuje měření geometrie kol a náprav vozidla, na kterém jsou namontovány kola různých velikostí (v párech na nápravách). Přístroj je dodáván zcela připraven k použití s přesně kalibrovanými kamerami, a proto je po instalaci přístroje připraven k provozu. Tovární parametry geometrie vozidla a údaje o jejich nastavování poskytuje renomovaná společnost Autodata s možností aktualizace dvakrát ročně.

SNADNÁ INSTALACE - není třeba výtah dolaďovat. Geometrie měří pouze karoserii vozidla. Není třeba dělat kalibraci. Geometrie se dodává s fotoaparáty již kalibrovanými.

MÉNĚ ÚDRŽBY - Reflektorové desky (štíty) fungují bez jakékoliv elektroniky nebo baterií. Žádný problém s nečitelnými údaji, protože neexistuje bezdrátový přenos dat.

NASTAVITELNÁ VÝŠKA FOTOAPARÁTŮ - Paprsek s kamerami se pohybuje automaticky pomocí elektrického motoru. Kamery sledují výšku vozidla zdviženého na zdvihu vozidla (Auto Tracking). Měření ve výšce podlahy, nastavení v pracovní výšce.

Technologie měření: 3D (2 HD kamery)
Štíty: bezúdržbové, pasivní
Rozsah průměrů ráfku: 10 "- 24"
Databáze: Originální Autodata
Monitor: 32 "barevný
Sada obsahuje: 2 ks gramofonů, zámek řízení, brzdový zámek
Volitelné: Druhý monitor, dálkové ovládání (tablet).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: