Nabíječka autobaterií Doctor 30 Telwin

Kód: 1173
7 139 Kč 5 900 Kč bez DPH
Momentálne nedostupné (>5 ks)

Detailní informace

Kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

DOCTOR CHARGE 30/50 6/12 / 24V je multifunkční elektronický usměrňovač s technologií POWER STREAM pro komplexní údržbu mokrých kyselinových baterií, GEL GEL, AGM baterie s rohoží ze skleněných vláken (MF, spirála, pro systémy Start-Stop) a podpůrné činnosti v autoservisech a autosalonech. DOCTOR CHARGE je multifunkční zařízení určené k: automatické nabíjení a údržbu pomocí technologie PULSE-TRONIC, testování baterií, startovací a alternátorové proud, pomocnou startovací jednotku vozidla (model.50), odsíření a regeneraci baterií. Je také zdrojem stabilního napětí při výměně baterie, programování, diagnostických činnostech a při pracích v autosalonech.

Inovativní technologie POWER STREAM zaručuje lepší výsledky až o 50% ve srovnání s tradiční nabíječkou prostřednictvím efektivnějšího a plně kontrolovaného procesu nabíjení. Efektivnější přenos energie a kratší doby nabíjení mají za následek vyšší výkon baterie a delší životnost baterie.

Osmistupňový proces nabíjení zajišťuje optimální podmínky nabíjení baterie: TEST (kontrola stavu nabití baterie, kontrola správnosti nastaveného napětí), DESULFULATION (detekce a regenerace sulfátovaných baterií), ANALÝZA (analýza stavu baterie umožňuje zjistit vadnou baterii) do 80% nabití), KONEČNÉ NABÍJENÍ ( s klesajícím proudem na 100%), kONTROLA (funkční kontrola, ověření, zda si baterie udržuje svůj stav nabití), ÚDRŽBA (nabíjení konstantním napětím), PULZ (regenerace impulzu).

Funkce ovládacího panelu

VYKLÁDKA

- CHARGE AUTO - automatické nabíjení: automatický výběr proudu během nabíjení a údržby v závislosti na kapacitě baterie

- CHARGE MAN - nabíjení, manuální nastavení: individuální nastavení pro typ baterie, nabíjecí proud nebo kapacitu (Ah)

- mantain - udržovací nabíjení: impulsní nabíjení pomocí technologie PULSE TRONIC

- MONITOR - kontrola stavu nabíjení: nepřetržitá kontrola fází nabíjení

- BOOST - rychlé nabíjení a automatický přechod do fáze údržby po dokončení nabíjení

- COLD - funkce nabíjení studeného akumulátoru: optimalizuje nabíjení při velmi nízkých teplotách (nízké teploty mohou nepříznivě ovlivnit chemickou strukturu komponentů akumulátoru)

- SILENT - funkce tichého chodu: tiché nabíjení se sníženým proudem, aby nedošlo k narušení ticha pomocí ventilátoru

REGENERACE

- DESULFÁCIA - odsíření: proces impulsní regenerace sulfátovaných baterií umožňuje odstranění síranů z olověných desek a vede k obnovení kapacity baterie

- Equalization - ekvalizace: specifická funkce pro pravidelnou údržbu na obnovení optimálního stavu baterií WET nebo AGM smícháním prvků

Výkon

- DIANGNOSTIC - diagnostika, programování: nehlučný, stabilizovaný zdroj energie pro instalaci vozidla během diagnostiky a programování, chrání baterii před poklesem a vybitím napětí

- FINE SET - přesné nastavení napájecího napětí: pokročilá diagnostická funkce, která umožňuje přesnou změnu výstupního napětí usměrňovače

- MEMORY SAVER - zálohování napětí, bez ztráty dat: zdroj energie pro údržbu elektronických systémů vozidla během výměny baterie, chrání před ztrátou dat

- SHOW ROOM - práce v autosalonech: zdroj energie při práci v autosalonech chrání baterie před vybitím

- LOCK MODE - zámek proti změnám parametrů: zámek ovládacího panelu zabrání náhodným změnám výstupních parametrů zařízení.

TEST

- VOLT - test napětí a stavu nabití baterie

- START - test nárazového proudu baterie (CCA)

- ALTERNÁTOR - test správné činnosti alternátoru

POMOCNÝ START (model Doctor Charge 50)

- Plně bezpečná podpora při startování vozidla 6 / 12V

MEMORY - uložení posledních nastavení: při každém zapnutí nabíječky se automaticky nastaví poslední uložené parametry (užitečné v případě opakovaného použití a výpadku napájení)

OCHRANA - úplná bezpečnost a ochrana proti přepólování, zkratu na svorkách, přetížení a nabití chybného akumulátoru

ÚSPORA - minimální spotřeba energie, automatické vypnutí po určité době nečinnosti

NÍZKÉ NAPĚTÍ - nabíjení baterií s velmi nízkým počátečním napětím, minimálně do 2 V.

KALIBRACE - kalibrace výstupních kabelů v závislosti na jejich délce zaručuje optimální parametry dodávané do baterie během nabíjení a do vozidla během diagnostiky.

Lze je připevnit na zeď pomocí držáku (k dispozici samostatně) a výstupní kabely lze prodloužit na 6 a 10 metrů (k dispozici samostatně).

Cena zařízení s 3m kabely.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: