Pásová pila CORMAK BS 712 R 400V

Kód: 1542
50 820 Kč 42 000 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.12.2022

Profesionální, velmi silný a efektivní pásová pila na kov s 45 ° otočným ramenem. Perfektní Řešení pro zámečnické, výrobní a řemeslné dílny. Design a solidní zpracování, léty ověřené, ho činí ve své třída bezkonkurenčním.

Detailní informace

Kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

Vlastnosti produktu

 

Univerzální pásová pila na kov typu CORMAK BS 712 R umožňuje řezání ve vertikální rovině a kolmo na osu řezaného materiálu nebo v libovolném úhlu v rozmezí 45 ° - 90 °. Řezaný prvek lze podávat ručně nebo pomocí libovolného podávacího zařízení. Posuv při řezání probíhá gravitačně na principu průtoku oleje v dvoukomorovém hydraulickém válci. Vhodná rychlost poklesu ramene je dosaženo díky ventilu regulující tok oleje mezi komorami. Požadovaná lineární rychlost pásu se dosáhne změnou převodového poměru na řemenicích mezi šnekovým převodem a hnacím motorem. Vhodná rychlost poklesu ramene je dosaženo díky ventilu regulující tok oleje mezi komorami. Rameno z profilované tvárné litiny zajišťuje během provozu tuhost a absorbuje všechny druhy vibrací. Ovládací panel je umístěn na rameni frézy. Systém pohonu stříhacího pásu sestává ze dvou litinových kol. První se nazývá navíjecí kolo (nastavení se provádí pomocí páky), druhým je hnací kolo. Točivý moment se ze šnekového převodu přenáší přímo na hnací kolo, zatímco šnekové kolo je poháněno elektromotorem. Vhodný úhel sklonu pásu je dán sadou ložiskových válečků. Základem stroje je tuhý kvádr vyroben z ocelových plechů, uvnitř kterého je nádrž na chladicí kapalinu s čerpadlem chladicí kapaliny. V horní části základny stroje je odtoková nádrž na chladicí médium a nádoba na hobliny vznikající při řezání materiálu. Na vaně je namontován litinový pracovní stůl, na kterém je svěrák, který drží materiál, a ke kterému je připevněno rameno pily. Svěrák je vybaven rychlým upnutím vyříznutého prvku. V dolní části podstavce stroje jsou otvory pro osu kol. Bezpečnost během procesu řezání zajišťuje elektrická instalace, která splňuje všechny požadavky CE. Stroj má koncový spínač, který zastaví stroj po ukončení procesu řezání, nouzový vypínač, takzvaný bezpečnostní hřib, sérii mikrospínačů, které stroj vypnou, například když otevřeme kryt převodu pásu nebo kryt řezacího pásu. Náš model stroje je navíc na rozdíl od konkurence vybaven drátěným kartáčem, která čistí pilový kotouč od třísek - zabraňuje ucpání kotouče a umožňuje efektivnější řezání.

NOVINKA
Konstrukce ramene byla upravena tak, aby se vodorovná fréza mohla rychle změnit na vertikální frézu se stolem. To platí nejen pro řezání kovů, ale dá se použít i jako vertikální řezačka pro truhlářské práce.

 

Technická data

Velikost stříhacího pásu [mm] 2360 x 20 x 0,9
Napnutí pásu mechanické (manuálně)
Rychlosti pásu [m / min] 34, 41, 59, 98
Rychlost posuvu [m / min] 0-50 (nekonečně variabilní posuv)
Plynulé nastavení poklesu ramena - hydraulický válec
Výška podstavce svěráku [mm] 600
400V třífázové napájení
Výkon hlavního motoru [kW] S1 100%: 0,75; S6 40%: 1,1 kW
Hmotnost [kg] 190
Rozměry stroje 1250x700x1000 mm
Záruka [měsíce] 12/24
CE prohlášení ano

 

Rez
0 ° 180 180x210 180x180
45 ° 130 140x90 130x130

Doplňkové parametry

Kategorie: Gravitační pásové pily na kov
Hmotnost: 190 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: