Automatická sloupová pásová pila CORMAK H-300 HA / C33

Kód: 1905
Cena na dotaz
Neohodnoceno
Značka: Cormak
489 324 Kč 404 400 Kč bez DPH
Ozvěte se nám a dostupnost vám velmi rádi prověříme!

CORMAK H-300H je prvotřídní automatická sloupová pásová pila, která umožňuje řezání materiálu s průměrem 300 x 400. Pevné tělo a silný rám pily v kombinaci s konstrukcí sloupu poskytují vynikající tuhost a výjimečnou úroveň stability během procesu řezání i při nejtěžším obrábění kovů.

Detailní informace

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

Vlastnosti stroje

Fréza umožňuje řezání v manuálním i automatickém režimu. Manuální režim umožňuje provádět všechny činnosti ručně z ovládacího panelu stroje. Automatický režim - po zapnutí stroje se celý cyklus řezání, to znamená namontování obrobku do svěráku, jeho posunutí na konkrétní velikost k stříhacího pásu, spuštění řezacího ramene a jeho zvednutí do požadované výšky po dokončení řezání bez potřeby obsluhy. Na ovládacím panelu se nastavují parametry řezání, jako například počet kusů řezaných detailů, jejich rozměry, rychlost stříhacího pásu, rychlost poklesu ramene. Stroj se automaticky zastaví, když je série dokončena, řezaný materiál končí, prasklý stříhací pás nebo jiná porucha zjištěna řídícím systémem řezacího stroje.

Tělo stroje je vyrobeno z litiny nastavené na pevnou prostorovou strukturu talířové skříně. Ocelová konstrukce rámu je skloněná v úhlu 3 stupňů vzhledem k povrchu podávacího stolu, což je zvláště výhodné při řezání obdélníkových prvků a profilů. Pohon stříhacího pásu založen na motoru řízeném invertorem zajišťuje plynulou regulaci ve velkém rozsahu otáček. Hydraulické napnutí pásu umožňuje dosáhnout optimální pracovní podmínky pásu. Pokud se pila zlomí, stroj se automaticky zastaví. Přesné vedení pásu zajišťují vodítka sestávající z vodicích ložisek a vložek z karbidu wolframu. Chladicí systém a čistící kartáč zajišťují maximální parametry řezání a prodlouženou životnost pily. Hydraulicky vynucené spuštění ramene je regulováno v širokém rozsahu přesným škrtícím ventilem. Systém rychlého podávání umožňuje zkrátit čas řezání jednotlivých prvků. Hydraulický systém podávání materiálu zajišťuje plně automatický cyklus stroje. Maximální délka podávání materiálu jedním zdvihem 500 mm s přesností +/- 0,2 mm na jeden zdvih. Inovace a výroba poloautomatických a automatických řezaček CORMAK PREMIUM LINE v souladu s normami a normami vyhovujícími certifikátem ISO: 90001 a ISO: 140001 zaručuje bezpečnost, kvalitu a spolehlivost produktu. Používání motorů licencovaných známým a oceňovaným výrobcem na globálním trhu, jedním ze světových lídrů, společností ABB zaručuje dlouhou a bezproblémový provoz.

 

Technické dáta

 

ZVÝŠENIE A ZNÍŽENIE RUKY - hydraulické s plynulým nastavením

RÝCHLOSŤ PÁSOV - 20 - 100 m / min

MINIMÁLNY PRIEMER REZANIA - Ø 5 mm

MINIMÁLNA DĹŽKA MATERIÁLU VO VIDENÍ - 30 mm

VÝŠKA ZÁKLADNEHO ZÁKLADU - 780 mm

REZACÍ PÁS - 34 x 1,1 x 3950 mm

HLAVNÝ VÝKON MOTORA - 4,4 kW

SILA HYDRAULICKEJ JEDNOTKY - 1,5 kW

VÝKON CHLADIACEHO ČERPADLA - 0,75 kW

ROZMERY (DxŠxV) - 2300 x 1780 x 1650 mm

HMOTNOSŤ - 1900 kg

 

Max. rozsah rezania

Rez
ø300 300 x 400

 

 

Standardní vybavení

Práce v automatickém cyklu
Dotykový ovládací panel s LCD displejem
Programování počtu a délky detailů řezu
Je možné uložit 5 různých řezacích programů
Elektronické čtení rychlosti pásu
Funkce paměti polohy paží
Zabudovaná hydraulická jednotka
Funkce paměti polohy svěráku
Plynulá změna řezné rychlosti (motor s měničem)
Kartáč na čištění pásu s pohonem
Chladicí systém
Bimetalová pásová pila
CE prohlášení o shodě