Kotouč Freud 300x3,2x30 z96

Kód: 3126
Neohodnoceno
Značka: Cormak
2 541 Kč 2 100 Kč bez DPH
Ozvěte se nám a dostupnost vám velmi rádi prověříme!

Pila od renomované společnosti Freud, s průměrem 300 mm, určená pro formátovací pily. Na oboustranně laminované desky s podříznutím, obzvláště desky potažené melaminem, dobrá kvalita zpracování a dlouhá životnost. Byla použita antivibrační a redukční technologie. Pilové listy pokryté chromovým "stříbrným povlakem", který zabraňuje přehřátí a zvyšuje životnost pily.

Detailní informace

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

Originální okružní pila Freud, která zaručuje vysokou kvalitu zpracování, je zařízení určené pro profesionální pily na posuvné stoly určené pro přesné řezání oboustranných laminovaných desek s použitím Podřezávač. Prezentovaná okružní pila Freud díky antivibrační a zvukotěsné technologii, jakož i její povrch s chromovou vrstvou, zaručuje mimořádně vysokou kvalitu řezání laminovaných materiálů na bázi dřeva, zejména desek na bázi melaminu - melamin je materiál, který se vyznačuje vysokou tvrdostí, odolností proti vlhkosti, vysokou teplotou a slunečním zářením. .

Kotoučová pila Freud je vynikající volbou pro profesionální truhlářské dílny, jednočlenné společnosti specializující se na výrobu nábytku na míru, zejména kuchyňský nábytek, jakož i pro kutily, kteří vyrábějí nábytek pro svůj domov. Podívejte se co nabízíme, a vyberte si něco pro sebe!

Vlastnosti produktu

  • Na oboustranně laminované desky s podříznutím, obzvláště desky potažené melaminem, dobrá kvalita zpracování a dlouhá životnost
  • Byla použita antivibrační a redukční technologie
  • Pilové listy pokryté chromovým "stříbrným povlakem", který zabraňuje přehřátí a zvyšuje životnost pily.

Technické parametry

Průměr pily 300 mm
Průměr otvoru 30 mm
Šířka zářezu 3,2 mm
Počet zubů 96
Tvar zubu lichobežník / rovný
Šířka těla pily 2,2 mm
Úhel čela 5 °