Párty stany OCEĽ + PVC

Příležitostné akce venku se v poslední době výrazně rozšířily. Stále více párů se také rozhodne uspořádat svatby v párty stanech, přičemž ocení velký dekorativní potenciál křišťálově bílého interiéru, jakož i jedinečnost banketové párty organizované ve stanu a otevřenost na čerstvém vzduchu a přírodě. 

Naši designéři neustále sledují aktuální trendy a nejmódnější barvy použité při všech druzích událostí, což v kombinaci s mimořádně odolnou a stabilní strukturou stanu zaručuje uspořádání nezapomenutelné, jedinečné a mimořádně atmosférické párty. Všechny naše párty stany jsou vyrobeny pro každého, i toho nejnáročnějšího spotřebitele, který si může libovolně upravit vzhled i tvar stanu.

Vyšší závěsový typ vstupu zajistí snadné otevření a zavření stanu, takže si můžete být jisti, že jakékoli nepříznivé povětrnostní podmínky nebudou mít negativní vliv na zábavu v tento speciální den.
 

  • Stany is celoroční konstrukcí, je třeba okamžitě odsněžit po napadení sněhu.
  • Je třeba zvážit umístění stanov v rámci světových stran a také povětrnostních podmínek ve Vašem regionu

 

Pokud rozměry nabízených stanů nejsou pro vás vhodné, kontaktujte nás na: info@mantechnika.cz


 

ROZMĚRY STANOV

šířka: od 3m do 8m

délka: od 4m do 40m

výška: od 2m do 4m

  • Příležitostné akce venku se v poslední době výrazně rozšířily. Stále více párů se také rozhodne uspořádat svatby v párty stanech, přičemž ocení velký dekorativní potenciál křišťálově bílého interiéru, jakož i jedinečnost banketové párty organizované ve stanu a otevřenost na čerstvém vzduchu a přírodě.

 

  • Naši designéři neustále sledují aktuální trendy a nejmódnější barvy použité při všech druzích událostí, což v kombinaci s mimořádně odolnou a stabilní strukturou stanu zaručuje uspořádání nezapomenutelné, jedinečné a mimořádně atmosférické párty. Všechny naše párty stany jsou vyrobeny pro každého, i toho nejnáročnějšího spotřebitele, který si může libovolně upravit vzhled i tvar stanu.

 

  • Vyšší závěsový typ vstupu zajistí snadné otevření a zavření stanu, takže si můžete být jisti, že jakékoli nepříznivé povětrnostní podmínky nebudou mít negativní vliv na zábavu v tento speciální den.

 

  • Pokud rozměry nabízených stanů nejsou pro vás vhodné, kontaktujte nás na: info@mantech.sk

 

ROZMĚRY STANOV

šířka: od 3m do 8m

délka: od 4m do 40m

výška: od 2m do 4m

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.