Pásová pila CORMAK BS 712 A

Kód: 1548
Značka: Cormak
35 695 Kč 29 500 Kč bez DPH
Ozvěte se nám a dostupnost vám velmi rádi prověříme!

Pásová pila na řezání kovů s optimálním rozsahem řezáním, široce používaná v zámečnických, výrobních a řemeslných závodech. Fréza je vybavena chladicím systémem.

Detailní informace

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

 

Popis stroje

Univerzální vyřezávač na kovové pásy typu CORMAK BS 712 A s CE, založený na lety ověřených řešeních, ho dělá ve své třídě bezkonkurenčním. Vyznačuje se vysokou účinností a snadným používáním. Umožňuje řezání ve SVISLÉ rovině a kolmo na osu řezaného materiálu nebo v libovolném úhlu v rozmezí od 45 do 90 stupňů.

Řezaný prvek lze podávat ručně nebo pomocí libovolného podávacího zařízení. Posuv při řezání probíhá gravitačně na principu průtoku oleje v dvoukomorovém hydraulickém válci. Vhodná rychlost poklesu ramene je dosaženo díky ventilu regulující tok oleje mezi komorami ovladače.

Požadovaná lineární rychlost pásu se dosáhne změnou převodového poměru na řemenicích mezi šnekovým převodem a hnacím motorem.

Masivní, stabilní a rafinovaná struktura a rameno vyrobené z jediné litinové litiny zajišťují stroji velmi vysokou tuhost a stabilitu při řezání, což má za následek přesnost řezání a dlouhou bezporuchový provoz. Konstrukce a použití 20 mm širokého stříhacího pásu umožňuje plný výkon viacsériových řezů obou profilů a všech detailů.

Technické specifikace

 

VELIKOST PÁSKY VELIKOSTI 2360x20x0,9 mm
Napnutí řemene mechanické (manuálně)
RYCHLOST ŘEMENY 22, 33, 45, 65 m / min
RYCHLOST PODÁNÍ 0-50 m / min (plynulý posuv)
NASTAVENÍ RAMENNÍHO kloub plynulé - hydraulický válec
NAPÁJENÍ 3-fázové 400V
HLAVNÍ VÝKON MOTORU 1,1 kW
HMOTNOST 190 kg

 

Rez
0 ° 180 mm 300 x 180 mm 180 x 180 mm
45 ° 130 mm 120 x 125 mm 125 x 125 mm

 

Dizajn stroje

 Systém pohonu stříhacího pásu sestává ze dvou litinových kol. První se nazývá navíjecí kolo (nastavení se provádí pomocí páky), druhým je hnací kolo. Točivý moment se ze šnekového převodu přenáší přímo na hnací kolo, zatímco šnekové kolo je poháněno elektromotorem. Vhodný úhel sklonu pásu je dán sadou ložiskových válečků.

Základem stroje je tuhý kvádr vyroben z ocelových plechů, uvnitř kterého je nádrž na chladicí kapalinu s čerpadlem chladicí kapaliny. Díky torznímu svěráku můžeme materiál řezat v úhlu 0-45 stupňů.

V horní části základny stroje se nachází odtoková nádrž chladicí kapaliny a zásobník třísek vznikajících při řezání materiálu. Na vaně je namontován litinový pracovní stůl, na kterém je svěrák, který drží materiál, a ke kterému je připevněno rameno frézy.

Ve spodní části podstavce stroje jsou otvory pro osu kola. Bezpečnost během procesu řezání zajišťuje elektrická instalace, která splňuje všechny požadavky CE. Stroj má koncový spínač, který zastaví stroj po ukončení procesu řezání, nouzový vypínač, tzv. "Bezpečnostní hřib", série mikrospínačů, které vypínají stroj, například když otevřeme kryt převodu pásu nebo kryt stříhacího pásu. Náš model stroje je navíc na rozdíl od konkurence vybaven drátěným kartáčem, která čistí pilový kotouč od třísek - to zabraňuje efektivnějšímu zanesení a řezání kotouče.