Plechové garáže

Plechové garáže v naší nabídce se vyznačují mimořádnou trvanlivostí, estetikou zpracování a atraktivní cenou, adekvátní k nejkvalitnějším materiálům.

Na naší stránce si můžete koupit plechovou garáž, izolovanou plechovou garáž, dvojitou plechovou garáž a mnoho dalších kombinací malých plechových struktur, které lze přizpůsobit individuálním potřebám.

Každá pocínovaná deska vyrobená naší společností je založena na struktuře vytvořené za studena v ohnutém úhlu, natřené základním nátěrem. Vnější plášť garáží je opláštěný žárově pozinkovaným trapézovým plechem třídy I, který zaručuje vysokou odolnost garáže na mnoho let.

Při koupi plechové garáže je cena často důležitým určujícím faktorem. Abychom vyhověli potřebám zákazníků, kteří hledají garáž, která bude sloužit jako staveniště, pozemek nebo dodatečný úložný prostor, připravujeme také levné garáže z plechu 2. a 3. třídy.

Jako jednomu z mála výrobců garáží nám záleží především na kvalitě našich výrobků. Vynakládáme maximální úsilí, aby plechová garáž sloužila v perfektní formě po mnoho let.

Hotové garáže dodáváme zákazníkům po celé zemi.

 

Existuje možnost jakékoli konfigurace garáže!
Za tímto účelem nás kontaktujte na tel. čísle +420 736 601 515 nebo e-mailem - info@mantechnika.cz

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.