Skladové stany OCEL + PVC

Námi nabízené stabilní a mimořádně odolné, ale zároveň nepříliš nákladné na údržbu skladovací stany jsou dokonalým řešením pro lidi nebo firmy, které potřebují další úložný prostor pro všechny druhy materiálů, další garáže nebo zastřešenou užitnou plochu. 

Rozhodnutí postavit tento typ skladovacího nebo garážového stanu nemusí být spojené s držením příslušných stavebních povolení a jeho koupě není nákladná.

Naše skladovací stany jsou vyrobeny pouze z nejodolnějších materiálů - z oceli a z PVC. Celá vyztužená konstrukce je dodatečně adekvátně vyztužená hrubými šrouby, silnými trubkovými spoji a také pomocí stabilního upevnění stanu pomocí nožiček s kotvícími otvory. 

Stany, které distribuujeme, byly navrženy s použitím vyššího a praktičtějšího vstupu typu záclony, který se posouvá do stran, což ho mnohem snadněji otevírá a zavírá. Najdete zde mimořádně široký výběr úložných stanů, v mnoha velikostech a vždy s využitím praktických řešení.

 

  • Stany is celoroční konstrukcí, je třeba okamžitě odsněžit po napadení sněhu.
  • Je třeba zvážit umístění stanov v rámci světových stran a také povětrnostních podmínek ve Vašem regionu
  • Námi nabízené stabilní a mimořádně odolné, ale zároveň nepříliš nákladné na údržbu skladovací stany jsou dokonalým řešením pro lidi nebo firmy, které potřebují další úložný prostor pro všechny druhy materiálů, další garáže nebo zastřešenou užitnou plochu.

 

  • Rozhodnutí postavit tento typ skladovacího nebo garážového stanu nemusí být spojené s držením příslušných stavebních povolení a jeho koupě není nákladná.

 

  • Naše skladovací stany jsou vyrobeny pouze z nejodolnějších materiálů - z oceli a z PVC. Celá vyztužená konstrukce je dodatečně adekvátně vyztužená hrubými šrouby, silnými trubkovými spoji a také pomocí stabilního upevnění stanu pomocí nožiček s kotvícími otvory.

 

  • Stany, které distribuujeme, byly navrženy s použitím vyššího a praktičtějšího vstupu typu záclony, který se posouvá do stran, což ho mnohem snadněji otevírá a zavírá. Najdete zde mimořádně široký výběr úložných stanů, v mnoha velikostech a vždy s využitím praktických řešení.
kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.