Štípač na dřevo Cormak 8T + klín, výška štípání až 51 cm

Kód: 5103
Neohodnoceno
Značka: Cormak
20 738,19 Kč –13 %
MOCNA LUPARKA DO DREWNA 8 TON 8T 3 5kW 230V KLIN KRZYZOWY DO MAX SR 51C
20 738,19 Kč –13 % 17 847,50 Kč 14 750 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Značka: Cormak
Výkon: 3500W
Maximální tlak: 8 t
Orientace: vertikální
Vnější rozměry: 1070 x 800 x 1500 mm
Model: štípačka 8T 3,5kW + křížový klín CORMAK
Hmotnost: 98 kg

Detailní informace

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

PROFESIONÁLNÍ ELEKTRICKÁ ŠTÍPAČKA NA DŘEVO CORMAK
8 TON

 

✔️ Stroj je naplněn olejem a připraven k práci!
✔️ Stroj je vyrobený v súlade s najnovšími normami EURÓPSKEJ ÚNIE.
✔️ Certifikát CE

 

MOCNA ŁUPARKA DO DREWNA 8 TON 8T 3,5kW 230V + KLIN KRZYŻOWY DO MAX ŚR 51CM Kod producenta Łuparka 8T 3.5kW +klin krzyżowy CORMAK✅ Pevná konstrukce a kvalitní klín zaručují dlouhou životnost a bezporuchový provoz.

✅ Stroj je určen ke štípání dřeva o průměru cca 500 mm! Jeho stabilní a pevná konstrukce zajišťuje vynikající pracovní výsledky.

✅ Štípač je vybaven hydraulickým válcem s funkcí automatického návratu pístu. Toto je jeden z nejrychlejších modelů na trhu!

✅ Zařízení je vybaveno transportními kolečky, takže štípačku jednoduše přemístíte.

✅ Štípač má ventil proti přetížení, který vypouští olej do                                                                           nádrže a účinné bezporuchové zubové čerpadlo.

  

Technické parametryMOCNA ŁUPARKA DO DREWNA 8 TON 8T 3,5kW 230V + KLIN KRZYŻOWY DO MAX ŚR 51CM Marka Cormak

 • Motor: S1 4,1 HP (3 kW) | S6 4,5 HP (3,5 kW)
 • Napětí: 230V
 • Tlak: 8T
 • Rozsah délek dřeva: 250 - 520 mm
 • Rozsah průměru dřeva: 500 mm
 • Rychlost posuvu klínu: 0,029 - 0,04 m/s
 • Rychlost návratu klínu: 0,15 m/s
 • Maximální hydraulický tlak: 265 BAR
 • Objem olejové nádrže: 3,3 l
 • Vnější rozměry: 1070 x 800 x 1500 mm
 • Hmotnost: 98 kg

 

Nejdůležitější výhody štípačky

 • Štípací klín na 4 časti
 • MOCNA ŁUPARKA DO DREWNA 8 TON 8T 3,5kW 230V + KLIN KRZYŻOWY DO MAX ŚR 51CM Orientacja pionowaIndikátor naplnění oleje v hydraulickém systému
 • Transportní kolečka
 • Uživatelská příručka
 • Pohodlná rukojeť pro přemisťování stroje
 • Napájecí kabel motoru se zásuvkou a uzemněním
 • Viskozita oleje používaného v hydraulickém systému - ISO VG22

 

MOCNA ŁUPARKA DO DREWNA 8 TON 8T 3,5kW 230V + KLIN KRZYŻOWY DO MAX ŚR 51CM Maksymalna siła nacisku 8 t✅ Zařízení je vybaveno bočními stolky, které usnadňují podávání štípaného materiálu.

✅ Bezporuchový a výkonný 230V motor.

✅ Štípač zajišťuje bezpečný provoz v souladu s normami EU.

 MOCNA ŁUPARKA DO DREWNA 8 TON 8T 3,5kW 230V + KLIN KRZYŻOWY DO MAX ŚR 51CM Moc 3500 W

✅ Klín nastavený pod úhlem usnadňuje zapuštění klínu do materiálu.

✅ Nastavitelný bajonet umožňuje nastavit klínový návrat ve stroji do libovolné výšky.

 

* Až 7 let přístupu k naší službě - Po uplynutí záruční doby má zákazník právo využívat službu prodejce po dobu 7 let, jedná se o tzv. poprodejní péči. Takové případy se zpracovávají přednostně.

 

Jen u nás je štípač CORMAK originálem, který se tak dlouho a úspěšně prodává po celé Evropě. Bohužel, asijská a čínská konkurence (jako Heavy Duty..., HD... atd., žlutá barva) nabízí podobná zařízení, která jsou dost nešikovně vymodelována podle našeho modelu CORMAK. Tyto modely jsou podobné jen vzhledem a specifikací, ale výrazně odlišné v z hlediska kvality zpracování a spolehlivosti od originálního CORMAK. Nenechte se obelhat a pořiďte si originální štípačky dřeva.

 

To, že nemusíme provádět pravidelné servisní prohlídky kvůli zachování záruky, je nepochybně obrovskou výhodou pro naše zákazníky. Rádi bychom vás povzbudili, abyste zvážili tuto jedinečnou nabídku a pochopili, proč může být pro vás jako uživatele našeho zařízení výhodná.

Pohodlí a úspora času: Pro mnohé jiné společnosti může být potřeba pravidelných servisních kontrol zatěžující a časově náročná. To znamená, že si musíte naplánovat schůzky, přinést zařízení do servisního střediska a poté čekat na opravu. Společnost CORMAK odstraňuje tuto povinnost z vašich ramen a umožňuje vám soustředit se na důležitější úkoly.

Úspora nákladů: Servisní prohlídky často generují dodatečné náklady, a to jak se samotnou kontrolou, tak i s případnými opravami nebo výměnami dílů. S námi se těchto výdajů bát nemusíte. Naše záruka vás plně pokrývá, bez skrytých nákladů.

Důvěra v kvalitu: Vyjádřením naší důvěry v kvalitu našich zařízení je i to, že nejsou potřebné servisní prohlídky. Naše výrobky jsou pevné, odolné a navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám po dlouhou dobu. Nemusíte se bát, že se něco pokazí, protože garantujeme kvalitu našich produktů.

Jednoduchost a flexibilita: Naše záruční politika eliminuje zbytečné byrokratické postupy. Můžete si vychutnat jednoduchost používání našeho zařízení a zaměřit se na jeho efektivní používání. Ať už jste podnikatel, farmář nebo kutil, naše řešení jsou přizpůsobena vašim potřebám.

Bezpečnost investice: Hodnota vaší investice je u nás v bezpečí. Nedostatek servisních kontrol nemá negativní vliv na vaši záruku, takže můžete být klidní s vědomím, že vaše zařízení je chráněno.

Doporučujeme vám, abyste si vybrali CORMAK a užili si naše produkty, přičemž si plně uvědomujete, že naše záruka nezahrnuje žádné náročné servisní postupy. Naším cílem je poskytnout vám zařízení, které bude dlouhodobě bezproblémově fungovat, abyste ve svém podnikání dosáhli těch nejlepších výsledků.