Pásová pila CORMAK HBS275

Kód: 1686
Tip
Neohodnoceno
Značka: Cormak
58 443 Kč 48 300 Kč bez DPH
Ozvěte se nám a dostupnost vám velmi rádi prověříme!

Pásová pila CORMAK HBS275 na řezání trubek, profilů a tyčí se běžně používá ve všech zámečnických dílnách, kde je důležitá přesnost, kvalita a rychlost řezání. Model je vybaven otočným ramenem 0-60 "a vodítka pil jsou na bázi slinutých karbidů. Konstrukce rámu zajišťuje přesný a tichý chod.

Detailní informace

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

Vlastnosti stroje

Horizontální pásová pila na kovy s torzním ramenem umožňuje řezání v rovině kolmé na osu řezaného materiálu a v libovolném úhlu od 0 do 600. Řezaný materiál lze podávat ručně nebo pomocí libovolného mechanického zařízení, přičemž posuv nástroje je automatický. Vedení pásů jsou vybaveny speciálními vložkami a ložisky z tvrdokovu. To má obrovský vliv na vedení pásu, jeho životnost, rovnost, přesnost a kvalitu řezu.

Tvrdokovové vedení do značné míry snižuje opotřebení stroje a pilového kotouče. Rameno řezačky je vyrobeno z rovnoměrné litiny s řezacím pásem širokým 27 mm použitým v této řezačce. umožňuje plný výkon viacsériových řezů profilů i plných materiálů. Svěrák je nastaven na nastavitelném lůžku a je vybaven rychloupínací svorkou. Vedení nožů jsou vybaveny deskami z tvrdého kovu - slinuté karbidy a systémem valivých ložisek. Za přesnost a rovnost řezu jsou zodpovědní karbonových uhlík.

Rameno je vybaveno automatickým snímačem napětí čepele, je nakloněno o 25 stupňů, což zvyšuje životnost čepele. Na spodku ramene je připevněna čistící kartáč pro dokonalou čistotu a funkčnost čepele. Stroj je poháněn šnekovým pohonem. Stroj má třífázový motor s dvěma rychlostmi řezání a tepelnou ochranou motoru. Má CLOCK TENSOMETER - snímač napětí pásu a automatický spínač v případě přetržení stříhacího pásu. Konstrukce horní části podstavce poskytuje nádrž pro vypouštění chladicí kapaliny a zachytávání třísek vznikajících při řezání materiálu. K základně je připevněn litinový pracovní stůl s otočným ramenem a ovládacím panelem na samostatném rameni. V procesu řezání je hlavním řezným pohybem pohyb stříhacího pásu a pohyb spodního ramene. Rychlost poklesu ramene (rychlost řezání) je regulována hydraulickým pohonem. Rychlost posuvu se reguluje na ovládacím panelu řezacího stroje. Můžeme si zvolit mezi dvěma rychlostmi stříhacího pásu 37,5 a 75 m / min. V dolní poloze ramene (po řezání materiálu) se pohon pilového pásu automaticky vypne.

Bezpečnost zajistí kryty stříhacího pásu a mikrospínače, které zastaví činnost motoru po dokončení řezacího cyklu nebo po otevření některého z krytů. Další ochrana spočívá v automatickém vypnutí řezače v případě zlomení stříhacího pásu.

Technická data

CELKOVÝ VÝKON - 1,5 kW

VÝKON - 400 V 50 Hz

NASTAVENÍ KAPKY RUCE - hydraulický válec

DÉLKA PÁSKY - 2 450 x 27 x 0,9 mm

RYCHLOST ŘEZÁNÍ - Plynulé 0-50 m / min

RYCHLOST PÁSŮ - 37,5 / 75 m / min

VÝŠKA ZÁKLADNÍ ZÁKLADU - 900 mm

HMOTNOST - 215 kg

Řez 
ø220 260 x 140  200 x 200
45º R ø160 160 x 140  160 x 160 
60º R ø100 120 x 100  100 x 100