Řezačka na kov CORMAK H-50/70

Kód: 1809
Značka: Cormak
496 100 Kč 410 000 Kč bez DPH
Ozvěte se nám a dostupnost vám velmi rádi prověříme!

Poloautomatická hydraulická stĺpová píla. Stroj s univerzálnym použitím v sériovej výrobe na rezanie plných materiálov aj profilov. Štandardne je prístroj vybavený modulom automatického riadenia napätia strihacieho pásu do danej hĺbky, ktorý zaisťuje presné a priame rezanie. Veľmi veľké priemery rezania 500 x 700.

Detailní informace

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

Popis stroje

Sloupová pásová pila CORMAK H-50/70 je vysoce efektivní stroj na poloautomatické řezání plných materiálů a profilů z oceli, litiny a barevných kovů. Struktura sloupu poskytuje větší tuhost během procesu řezání a použití zcela jiné technologie vedení ramene a pásky ve srovnání s nůžkovými stroji významně zkracuje čas a zvyšuje přesnost řezání.

V poloautomatické pásové pile CORMAK H-50/70 po zapnutí spínače celý cyklus řezání, t. j. upevnění řezaného materiálu v hydraulickém svěráku, zapnutí pohybu řezacího pásu, spuštění řezacího ramene (rychlost je plynule regulována), zastavení stroje po řezání, zvednutí ramene (výška nastavitelný zdvih ramene) a vypínání hydraulického svěráku je automatické. Ruční ovládání stroje se zjednodušilo na přísun řezaného materiálu do nárazníku. Masivní rameno vyrobené z rovnoměrné litiny s rafinovanou, masivní a stabilní strukturou poskytuje řezačce CORMAK H-50/70 mimořádnou tuhost, což se projeví v bezporuchového provozu a velmi vysoké přesnosti řezání.

Hydraulické napnutí pásu umožňuje dosáhnout optimální pracovní podmínky pásu. Pokud se pila zlomí, stroj se automaticky zastaví. Přesnost vedení pásky zajišťují vodítka sestávající z ložisek a karbidových vložek. Inovace a výroba poloautomatických a automatických řezaček CORMAK PREMIUM LINE v souladu s normami a normami vyhovujícími certifikátem ISO: 90001 a ISO: 140001 zaručuje bezpečnost, kvalitu a spolehlivost produktu. Používání motorů licencovaných známým a oceňovaným výrobcem na globálním trhu, jedním ze světových lídrů, společností ABB zaručuje dlouhou a bezproblémový provoz.

 

Technické specifikace

TYP - poloautomatický

ZVÝŠENÍ A SNÍŽENÍ RUCE - hydraulické s plynulým nastavením poklesu ramene

RYCHLOST PÁSŮ - 400/60/80 m / min

ZVERÁK- hydraulický

ŘEZACÍ PÁS - 41x1,3x6430 mm

CELKOVÝ VÝKON - 6,5 kW

ROZMĚRY (DxŠxV) - 3050x1150x1950 mm

HMOTNOST - 2 400 kg

 

Max. Rozsah rezania [mm]

Rez
ø500 500 x 700

 

Standardní vybavení

Ovládací panel na přední straně stroje
Zabudovaná hydraulická jednotka
Funkce paměti polohy paží
Kartáč na čištění pásky
Hydraulické napnutí pásu
Chladicí systém
Bimetalová stříhací páska
CE prohlášení o shodě

 

Doplňková výbava

Elektrický podavač materiálu