Pásová pila CORMAK BS 170g 230V

Kód: 1668
Neohodnoceno
Značka: Cormak
51 909 Kč 42 900 Kč bez DPH
Ozvěte se nám a dostupnost vám velmi rádi prověříme! (1 ks)

Pásová pila CORMAK BS 170g se Díky vybavením s hydraulickým válcem, Chlazení a otočným ramenem do 60 ° v kombinacím s čepelí renomované německé Společnosti Rentgen široce používá ve všech zámečnických dílnách, kde je důležitá přesnost, kvalitu a rychlost řezáním.

Detailní informace

kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletně pro vás zastřešíme nákup na splátky nebo leasing.
Servis produktů
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detailní popis produktu

 

Vlastnosti stroje

 

Pásová pila CORMAK BS 170g se díky vybavení s hydraulickým válcem, chlazením a otočným ramenem do 60o v kombinaci s čepelemi renomované německé firmy rentgen široce používá ve všech zámečnických dílnách, kde je důležitá přesnost, kvalita a rychlost řezání.

Horizontální pásová pila na kovy s otočným ramenem umožňuje řezání v rovině kolmé na osu řezaného materiálu av libovolném úhlu od 0 do 600. Řezaný materiál lze podávat ručně nebo pomocí libovolného mechanického zařízení, přičemž posuv nástroje je založen na gravitaci na principu průtoku olej v dvoukomorovém hydraulickém válci. Vhodná rychlost poklesu ramene je dosaženo díky ventilu regulující tok oleje mezi komorami. Vedení pásů jsou vybaveny sadou ložiskových válečků. To má obrovský vliv na vedení pásu, jeho životnost, rovnost, přesnost a kvalitu řezu. Pro jednotlivé typy a třídy materiálů by se měla zvolit vhodná rychlost řezání. Tuhé rameno je vyrobeno z profilované LETADLA.

Na rameni je ovládací panel. Pohon od elektromotoru po kolo pohánějící stříhací pás je přenášeno motorem s MECHANICKÝM převodem (ne řemenem). Řezací pás je napnutý na dvou litinových kolech ručním napínákem a veden přes sadu ložiskových válečků. Základna je vyrobena jako pevné těleso svařované z ocelových plechů. Uvnitř se nachází samostatná nádrž na chladicí kapalinu s elektrickým čerpadlem. Konstrukce horní části podstavce poskytuje nádrž pro vypouštění chladicí kapaliny a zachytávání třísek vznikajících při řezání materiálu. K základně je připevněn litinový pracovní stůl s otočným ramenem a ovládacím panelem na samostatném rameni. V procesu řezání je hlavním řezným pohybem pohyb stříhacího pásu a pohyb spodního ramene. Rychlost poklesu ramene (rychlost řezání) je regulována hydraulickým pohonem. Rychlost posuvu se reguluje na ovládacím panelu řezacího stroje. Ve spodní poloze ramene (po řezání materiálu) se pohon pilového pásu automaticky vypne. Bezpečnost bude zajištěna kryty stříhacího pásu a mikrospínači, které zastaví činnost motoru po ukončení řezacího cyklu nebo otevření kteréhokoliv z krytů, další ochrana spočívá v automatickém vypnutí řezače v případě zlomení stříhacího pásu.

 

VÝKON MOTORU - S1 100%: 1,1 kW; S6 40%: 1,5 kW

NASTAVENÍ KAPKY RUCE - hydraulický válec

DÉLKA PÁSKY - 2085 x 20 x 0,9 mm

RYCHLOST ŘEZÁNÍ - plynulé 0-50 m / min

RYCHLOST PÁSŮ - 36 m / min

VÝŠKA ZÁKLADNÍ ZÁKLADU - 890 mm

ROZMĚRY D x Š x V (SE ZVÝŠENÝM RAMENEM) - 1 250 x 800 x 1 400 (1 560) mm

HMOTNOST - 200 kg

 

Rez 
ø170 170 x 120 170 x 170
45º L ø120 120 x 110  110 x 110 
60º R ø70 70 x 60 60 x 60